Hakkımızda

Neden Sanal Takipçi’yi Tercih Etmelisiniz?

Güvenli Sipariş

Internet ortamının tartışılmaz en önemli konusu güvenlik. Sanal Takipçi olarak her siparişinizde sizlere en güvenli altyapıyı sunmaktan gurur duyuyoruz. Ödemeleriniz, SSL korumamız ve güvenli ödeme altyapımızla tamamen sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sanal Takipçi, kart ile alışverişiniz esnasında, asla kart bilgilerinizi saklayamaz veya paylaşamaz. Türkiye’nin en güvenilir ödeme altyapı sağlayıcısı PayWant aracılığı ile ödemeniz 3D Securekorumasıyla alınıp, hızlıca onaylanmaktadır.
 

Hızlı Teslimat

Ödemeniz sonrasında, almak istediğiniz hizmete göre bakiye yüklemeniz ya da siparişiniz anlık olarak oluşturulur. Siparişleriniz 7/24 otomatik olarak işlenir ve hızlıca teslim edilir. Tüm siparişleri ortalama 60 dakika içinde tamamlamaya özen gösteririz. Siparişiniz ile ilgili herhangi bir soru veya problemde yine 7/24 Whatsapp, skype ve üye destek bölümünden sizlere hızlıca yardımcı olunmaktadır. Siparişinizin takibini üye hesabınızdan takip edebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Sanal Takipçi ailesi olarak en önem verdiğimiz konulardan biri de  Müşteri Memnuniyeti. Diğer firmalar gibi sadece satış öncesinde değil, satış sonrasında da müşterilerimizin her daim yanında olup, sorunlarına çözüm aramaktan asla vazgeçmeyiz. En ufak sorunda dahi müşterimizin problemini çözüp, aldığı hizmetten daima memnun kalmasına çok önem veririz. Türkiye’nin En Ucuz Sosyal Medya Hizmeti veren şirketi olarak sizleride aramızda görmekten memnuniyet duyarız.
 

Gizlilik

Kesinlikle taviz verilemeyecek bir konu da Gizlilik. Şirketimiz bünyesinden alışveriş yaptığınızda, Gizlilik Sözleşmemiz gereği bilgileriniz asla ama asla üçüncü kişilerle paylaşılamaz veya sızdırılamaz. sanaltakipci.com’dan vermiş olduğunuz her sipariş üst düzey güvenlik önlemleri altında gerçekleştirilir ve bilgilerinizin paylaşılma şansı yoktur. Bu konuda gösterdiğimiz hassasiyetten emin olabilir, güvenle siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 

Your browser does not support the canvas element.