En Popüler Sosyal Medya Araçları - 2018

En Popüler Sosyal Medya Araçları - 2018

Sosyal Medya Paylaşımı İçin Etkili Olan 3 Araç

Sosyal medya oluşturma, günlük hayatımızın önemli bir planlama kaplamaya başladı. Farklı uygulamaların gelmesi ile birlikte, akıllı telefonların menüleri yerleştirilebilir. Tüm bu uygulamaların takibini yapmak da gün geçtikçe zorlaşıyor. Sosyal medya araçlarını  temizleme, sosyal medya hesaplarının daha pratik bir şekilde kontrol edilmesi mümkündür. Senkronize edilen hesaplar, tek bir uygulamada yönlendirilir. İşinize yarayabilecek bu dosyayı hemen indir indirerek kullanmaya başlanır.

HootSuite

HootSuite, ülkemizde yeni popülerleşmeye başladı. Amerika ve Avrupa ülkeleriinde yaygın olarak verildi. Telefonunuzda yer alan tüm sosyal medya hesaplarını bu uygulama ile senkronize ederek yapabilirsiniz. Daha genel bir anlatımla, eş zamanlı olarak, tüm sosyal medya profillerinize göre. Aynı paylaşım farklı sosyal medya tasarımı, uzaklaştırma, tek tek tüm profillere giriş yapmadık. HootSuite aracılığıyla paylaşımlarınızı düzenledikten sonra, hangisini seçtiğinizde istediğinizi seçiyorsunuz. Paylaşımı gönderdikten sonra ise, otomatik olarak hesaplarınızdan paylaşılmış oluyor. HootSuite'bir başka önemli özelliği ise paylaşımların zamanlanabilmesidir. Yarın atmak istediğiniz bir paylaşımı bugünden HootSuite'a yükleyerek zamanlarınızı. Belirttiğiniz zaman geleceği ise, paylaşım otomatik olarak hesaplarda yayınlanır.

Hootsuite nedir? Ne işe yarar?

Tampon

Buffer  da, sosyal medya araçları arasında bilinen isimlerden bir tanesidir. Facebook, LinkedIn ve Twitter hesaplarını senkronize edebilir. Paylaşımları zamanlama özelliği, Tampon üzerinde de mevcut. İlgi çekici bir ara yüze sahiptir. Kurumsal ve profesyonel hesapların kontrolünde etkili bir araç olabilir. Uygulama ile ilgili olumsuz olarak değerlendirilebilecek tek nokta, Türkçe dil desteği yapabilirdir. İngilizce Türkçe İngilizce Türkçe Buffer'ın bir avantajı da, paylaşımlar hakkında geri dönüşler de yapmasıdır. Paylaşımların kaç kere tıkanan ve kaç beğeni odaklı gibi bir uygulama. Sosyal paylaşım programı için  bu tarz raporlamalar da yapabilmesi, keşfetme beğenisini kazanmaktadır.

Tampon nedir?  Ne işe yarar?

Sosyal medya tasarımımı hem telefonum hem de bilgisayarım üzerinden kontrol etmek istiyorum diyenler,  Seesmic kullanabilirler. Web tabanlı ve mobil uygulama olarak farklı platformlarda hizmet imkanı. Twitter, LinkedIn, Facebook gibi çok sık kullanılan sosyal medya hesaplarını açar. Tasarım ve ara yüz konusundaki eksiklikleri vardır. Karmaşık bir tasarıma sahip olmak, kullanımı zorlaştırabilir. Seesmic, Windows ve Mac işletim sistemlerinde açık olan masaüstü uygulamasında da bulunur. Kişiselleştirilmiş için tercih edilebileceği gibi, sosyal medya ajansları tarafından da rahatlıkla mümkündür. Karışık bir ara yüze sahip olsa da, fonksiyonellik konusunda tatmin edici bir performans sergilştir. Klout, Zendesk ve Salesforce Chatter gibi yüz adete yakın yazılımlarla entegre olarak çalışan bir şehirde. Sosyal medya hesaplarını alıyor çok fazla zaman harcamak istemeyenler,

Seesmic nedir? Ne İşe Yarar?

Umarız bu yazımızın işlenmesi yaralandı ve yönlendirilmiş araçlar da işlerinizi kolaylaştıracaktır.


İNSTAGRAM TAKİPÇİ PANELİNE GİT