Facebook Silinen Mesajları Geri Getirme  2018

Facebook Silinen Mesajları Geri Getirme 2018

Facebook paylaştığımız postları veya başkalarına göndermiş olduğumuzumuzumuz bazen bazen bilerek bazen siliyoruz. Önemli bilgiler yer alan, şifre veya hatırlatıcı bilgiler barındıranlarınızı sildikten sonra pişman olup geri getirmek istiyorumuz. Ancak o zaman mesajlar çoktan silinmiş gitmiş oluyor. Öyle mi, yoksa facebook tarafından silinen geri getirme getirmek mi? Böyle bir şey mümkün mü? Facebook gibi bir çok sosyal medya platformu, sosyal medya uygulaması kaydettiği tüm bilgileri yedeklerini alıyor. Paylaştığını videolardan kullandığınız uygulamalara kadar isteğinizin yedeğini alıyorsunuz. Bu yedekleri geçen zamanda da sildiğiniz bir konseptinizi geri getirebilirsiniz. Facebook'ta silinmiş taktirde tıpkı bizim diğer tüm bilgilerimiz gibi kara delikte yok olup gitmez. Bir yerde arşivlenmiş olarak durmaktadır. Burada önemli olan bu mesajların nerede olduğunu bulmak, onu geri getirmektir. Tıpkıyla bir şey siliyoruz zamanki gibi. Bilgisayarda herhangi bir şeyi silinde geri dönüşüm yolu gidiyor değil mi? Sonra biz onu gidip geri dönüş kutusundan getirebiliyoruz.

Facebook Silinen Siluet Geri Getirme 2018

Kullandığımız ürünler, internet siteleri eskiyebilir. Bu sene kullanabileceğimiz bir şey öbür sene olabilir. Bu şeyi yapan bireyi araştırıyor, güncel olanları bulmak için o yıla ait aramaları yapmak. Facebook silinenlerinizi getirme 2018 yılında yani bu yıl, bir çok farklı uygulama ile yapılmakta. Biz size mobilden facebookunuzu geri getirme, bilgisayardan facebookunuzu geri getirme, Android ve iOS telefonlardan önce geri getirme gibi farklı kullanıcılar kullanabilir. Hangisi sizin için uygunsa onu facebook mesajlarınızı geri alma işlemi için tıklayın.

Facebook Silinen Mesajlar Nasıl Geri Alınır?

Öncelikle bu işlem bilgisayarında yapılması gereken. Bilgisayardan hesabınıza girin. Anasayfada ayarlar var, buna tıklayın. Sonrasında genel hesap ayarları sayfası karşısına ihtiyacınız. Facebook Veriinin kopyasını indir siye bir seçenek var. Ona tıklayın.

  • Bir sonraki ekran görüntüsü indir indirmekte oluyor, buradaki yeşil arşivimi başlattığını.
  • Arşivimi başlatacağım. Facebook şifresini istetecek onu girdikten sonra istediklerinizi istediğinizlerinizi soruyor. Siz dosya kaydetme yerini seçtikten sonra yerini indiriyor.
  • Bu dosya içeri daha önce paylaşıldı, videolar, fotoğraflar ve mesajlar dahil tüm bilgileri içeriyor. Facebook render ise mesajlar klasöründeki html bağlantısı bağlantıda yer alıyor.

Facebook Silinen Siluet Geri Getirme Mobil Nasıl Yapılır?

Facebookta silinenlerinizi geri getirme telefondan yapmaktasınızınızı bilmiyorsunuz. Mobil facebook uygulaması getiren şeyler geri getiremez veya okuyamazsınız. Artık facebook messenger uygulaması zaten bu sayfada okuyabiliyoruz zaten zaten facebook uygulaması sadece timeline'ı görmemize izin veriyor.

Facebook messenger silinen ayarlar geri getirme işlemi için de aynı şekilde masaüstünden giriş yaparak ayarlar bölümünden arşivinizi alıyor. Facebook messenger iletilerini geri getirmek için mobilden yapmayı bir işlem yapıyor. Instagram gibi bir çok uygulama olduğu gibi bir hesap uygulaması, hesap dondurma, aktifleştirme bölgesel tarafta arşivinizin içeriği.

Facebook silinenlerinizi geri getirme kodu diye bir şey yoktur. Var oldugunu iddia ediyorlar. Eğer Facebook'ta yazılımcı bir tanıdığınız yoksa kolay kolay bu platforma kod ile kullanabilirsiniz. Yedeklenen her şeyi arşivde tutuyorlar zaten neden böyle kodlanır zahmetli işler ile uğraşmakta gerek ki? Sildiğiniz facebook iletilerini geri almak için yukarıda saymış oldumuz basamaklarını takip edebilirsiniz. Öncesinde yedeklemesi yaptı onu şey sizin arşivinizde istersiniz.


İNSTAGRAM TAKİPÇİ PANELİNE GİT