Google Plus Takipçi Sayısı Arttırma

Google Plus Takipçi Sayısı Arttırma

Google+ artı takipçi arttırma yöntemleri arasında boyutlara göre tavsiye edebileceğimiz ilk sistemlerde biri Profilinizi kontrol etmenizi öneririz. Google takipçi artırma geniş bir çevreye sahip olmak çok gelişmiş.

Google Plus Takipçi Arttırma Günlük Limiti

Yine Google artı takipçi geliştirmeyi ekledi. 1500 adettir takip ediyor istediğin orada hâlihazırda olan çerçevelerinize eklenebilir ya da yeni bir çevreyi yapabiliyorsunuz.

Hızlıca çerçevelerinizi genişletmek için farklı çerçevelerdeki varsa toplu halde kaldı. Toplu halde ekleyerek koleksiyonunuzdaki aktif olan kullananlarınız mutlaka sizin profilinize geri dönüş yapacaktır. Bunu zaten çoktan yaptım İşte burada çok basit bir detaydan bahsetmek istiyorum. Google Plus'ta çok fazla sayıda inaktif kullanıcı geçmişi geçmişi çevrelerinizden çıkarsınız. Sonrası zaten kolay aktif ortamda çevrelerinize

Google Plusta En Kolay Takipçi Sayısı Arttırmanı En Kolay Yolu

Şimdi aklınıza şöyle bir soru gelebilir Google Plus üyesinden hangisinin aktif hangisinin inaktif olduğunu nereden bileceğiz? Google Plus hayatımızda Facebook kadar giremese de gelecek vaat eden sürekli kullanıcı sayısı artan bir platformdur.  Başka hiç bir sosyal medya sitesinde olmayan takip ettiklerinizi listelediğiniz bir özelliği vardır o da G+ size çevrelerinizdeki listelerinizi paylaşabilme İmkanı sağlıyor.

Paylaşılan çevreleri bu tek tuşla takibe alabilir, takip ettiğiniz kişi sayısı 500 kişi arttırabilirsiniz. Yine başka bir örnek vermek gerekirse, Google Plus’ta  da Twitter’daki gibi  beni  takip edeni bende takip ederim mantığını kolaylıkla kullanabilirsiniz. Sosyal medyada da aktifseniz, her gün yeni bir şeyler paylaşıyorsanız, güzelde bir profil resminiz var ise;  twitterdeki  gibi takip ettiğiniz 500 her kişiden 50-100 arasında kişi size ilk 3 günde geri dönüş sağlıyor.

Google Plus de paylaşımlarınız Profilinizi ziyaret eden kişilerin ne kadar çok ilgisini çekerse o kadar fazla geri dönüş alırsınız. Bunu bir denklem gibi düşünün.  Toplu çerçevelerinize eklediğiniz kişiler içerisinde takip ettikleriniz var ise onları eklediğiniz toplu sayıdan düşerek çerçevelerinize ekliyorsunuz.  500 kişi eklediniz ve bu kişilerin içerisinde 37 tanesini takip ediyorsanız 463 tanesini yeni kişi olarak eklersiniz.

Günlük toplam kişi ekleme limiti 1500 adet olduğundan  463 âdeti otomatik olarak düşer. Bu süre içinde sadece 24 saat geçtikten sonra yeniden Google Plus Profillerini çevrelerinize ekleyebilirsiniz. Bu arada ufak bir dip not ben yaptım çok işe yarıyor size de ısrarla yapmanızı tavsiye ediyorum. Paylaştığınız çevrelerinize kendinizi de eklemeyi unutmayın.

Bu sayede paylaştığınız çerçeveyi bir araya getirdi zamanınız zaman sizi takip edebilirim, sıradaki paylaşıldıysanız diğer Google Plus kullanıcılarına da ulaştırmaya. Bunun için sürekli olarak paylaşımda olduğu, paylaştığı yerlerde mevcut çevrelerinize ekleyerek daha fazla kişiyi takip ederek, daha fazla takip eden kazanabilirsiniz. Google Plus Profilinizden takipçi maksimum 5000 kişiyi takip ediyor. Bunun nedeni de kötüye kullanımı önlemek için bir tedbir önlemdir.


İNSTAGRAM TAKİPÇİ PANELİNE GİT