İnstagram Hesabı Nasıl Açılır?
İnstagram Hesabı Nasıl Açılır?

İnstagram Hesabı Nasıl Açılır?

Instagram Nedir?

Bugün akıllı telefonların olmazsa olmaz uygulamalarından biri Instagram. Instagramı Instagram yapan, çarpıcı efektleri ve fotoğraf paylaşım kolaylığı.2010 yılında önce IOS uygulaması çıkan, ardından popülaritesinin artması ile Android uygulaması piyasaya sürülen Instagram, Facebook tarafından 2012 yılında 1 milyar dolara alınması ile alanında hakim konumunu pekiştirdi. Günümüzde 500 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Instagram her gün yeni bir özellik ile takipçilerini mutlu etmeyi biliyor. Günde 100 milyona yakın fotoğraf ve videonun paylaşıldığı bu mecra artık  öyle bir  hale geldi ki Instagram  üzerinden butik açan veya satış yapan bir çok insan var.

Instagram Hesabı Nasıl Açılır?

Bu yazımızda masaüstü veya laptop kullanıcılarının web tarayıcıları ile nasıl Instagram hesabı açabileceğini anlatacağız. Öncelikle www.instagram.com adresine gidiyoruz. Instagram ana sayfasında aşağıdaki resimde görüldüğü üzere gerekli bilgileri dolduruyoruz ve Devam butonuna tıklıyoruz.

 

Bundan sonra uygulamanın IOS veya Android sürümünü akıllı telefonumuza yükleyerek Instagram kullanmaya başlayabiliriz.

Ayrıca yeni açtığınız instagram hesabınızın takipçilerini hızlı yoldan arttırmak isterseniz sanaltakipci.com ya da organik yollar ile nasıl arttırabileceğinizi öğrenmek için takipcimerkezi.net adresini ziyaret etmeniz yeterlidir.


İNSTAGRAM TAKİPÇİ PANELİNE GİT