İnstagram hesabı nasıl dondurulur
İnstagram hesabı nasıl dondurulur

İnstagram hesabı nasıl dondurulur

İnstagram hesabını dondurmak veya geçici olarak kapatmak istiyorsanız, son bilgiler dahilinde instagram hesabı dondurmayı açıklamaya çalışalım. İnstagram hesabınızı kullanamazsınız. İçerisinde paylaştığınız resimler bilgileri siliniyor. Bu bağlanda daha sonradan tekrar ettirmeniz gerekiyor.

Ayrıca ben hesabımı dondurmak istemiyorum. Üyeliğinizi geçiçi belli bir süre daha iyi hale getirdik.

Bir ekran açıyor. Otomatik olarak sayfaya yönlendirileceksiniz. Instagram hesap dondurma kullanımı. Bunlar;

- Ara vermek istiyorum
- Kullanmaya başlamakta zorlandım
- İkinci Bir hesap açtım
- Gizlilikle Ilgili endişeler
- Çok zamanımı alıyor,
- Takip EDECEK kisiler bulamıyorum
- Takipmerkezi.com.tr Instagram
- Başka Bir şey

Hesabınızı tekrar açıyoruz, tüm resimleriniz hemen açılmayabilir. 1-2 gün boyunca tüm paylaşımlarınız aktif oluyor. Panik yapmayın !! instagram hesabını dondurdum nasıl açacağım

Bu seçeneklerden birisini seçtikten sonra Aşağıdaki ekran gibi, bu hesabın sahibi olup olmadığını denetlemek için sizden şifrenizi isteyecek. Mevcut instagram şifrenizi girdikten sonra ” Hesabı geçiçi olarak kapat” butonuna tıklayarak devam edelim.

 

Butona tıkladığınızda instagram hesabının geçici olarak dondurulduğunu ifade eden bir yazı çıkacak karşımıza. Aşağıdaki resimdeki gibi bir yazı görmüşseniz hesabınız geçici bir süre devre dışı bırakılmıştır. Hepimize hayırlı uğurlu olsun.

 

Hesabınızı kapattıktan sonra 24 saat geçmeden yeniden aktif edemezsiniz. Hemen açmaya çalışmayın yanlış şifre hatası verecektir. Ayrıca bilgisayar üzerinden oturum açmaya çalışıyorsanız açamazsınız, instagram hesabı dondurduktan sonra telefon üzerinden giriş yaparak aktif etmeniz gerekmektedir.

Evet bir yazımızın daha sonra geldik. Bu yazmacı, dondurma, geçici hesap hesabı ,  instagram  hesabı dondurma konusunda yarışma ihtiyacı duyanlar için. Sorularınız ve sorunlarınızla ilgili yorum yapılmalıdır.


İNSTAGRAM TAKİPÇİ PANELİNE GİT