İnstagram Hesabı Nasıl Dondurulur

İnstagram Hesabı Nasıl Dondurulur

İnstagram hesabını dondurmak veya geçici olarak kapatılır, son bilgileri dahilinde instagram hesabı dondurmayı açıklamaya çalışalım. İnstagram hesabınızı kullanamazsınız. İçerisinde paylaştığınız resimler bilgileri siliniyor. Bu bağlanda daha sonradan tekrar ettirmeniz gerekiyor.
Bir ekran açıyor. Otomatik olarak yönlendirerek yönlendiriliyor. Instagram hesap dondurma kullanımı. bunlar;

- Ara vermek istiyorum
- Kullanmaya başlata zorlandım
- İkinci Bir hesap açtım
- Gizlilikle Ilgili sorunlareler
- Çok zamanımı alıyor,
- Takip edecek kisiler bulamıyorum
- sanaltakipci.com

Bu seçeneklerden birisini seçtikten sonra istediğiniz ekran gibi Mevcut instagram şifreleme girdikten sonra ”Hesabı geçiçi olarak kapat” tarihinde açık devam edelim.

Butona açıkken instagram  hesabının  geçici olarak dondurulduğunu ifade eden bir yazı çıkacak karşımıza.Aşağıdakiresimdeki gibi bir yazı görmüşseniz hesabınız geçici bir süre devre  dışı bırakıldı. Hepimize hayırlı uğurlu olsun.

24 saat geçmeden yeniden aktif edemezsiniz. Hemen açmaya çalışmayın yanlış şifre hatası. Ayrıca bilgisayar başında oturum açmaya devam ederken açamazsınız, instagram hesabı dondurduktan sonra telefon yoluyla giriş yaparak aktif oluyor.

Evet bir yazımızın daha sonra geldik. Bu yazmacı, dondurma, geçici hesap hesabı,  instagram  hesabı dondurma konusunda yarışma talebi duyanlar için. Sorularınız ve sorunlarınızla ilgili yorum yapılmalıdır.


İNSTAGRAM TAKİPÇİ PANELİNE GİT