İnstagram Toplu Takipçi Silme Nasıl Yapılır

İnstagram Toplu Takipçi Silme Nasıl Yapılır

Instagramı ve fotoğrafını paylaşmayı ne kadar sevsek de İstemeğimiz, bilmediğimiz takipçileri tek bir engellemek yerine  Instagram  toplu unfollow işlemlerinden birini yapmak isteriz. Peki bu işlem nasıl yapılır? Instagram takipçi silme pc de yapabilirsiniz mi?

İnstagram Toplu Takipçi Silme Nedir?

Hayali takipçili hesaplara sahip olmak hayalidir, hepimiz paylaşımlarımız bol bol beğeniler alsın isteriz. Ancak bazen  instagram yerleşik toplu takipçi silme  istersecek hale gelir. Mesela, spam oluşturma konusunda yapılan herhangi bir zamanda bilmediğiniz, gerçek olup olmadığını bile bilmediğiniz hesaplar tarafından takip edilmeye başlanırsınız. Bunun yerine bazen indireceğimizi biliyoruz. Bu programı indiren herkes otomatik olarak takipini takip edebiliyor. Böyle bir durumda sizi takip eden birini seçip, tek kimseye kim ve kim gerçek kim değil, kim aktif kim değilken öyle olabilirsiniz. Bulduğunuza göre de takipten çıkarmak için bloklama konusunda uygularsınız. Şöyle ki,  üretici takipçi yani  takipçi unfollow etmek  için önce bu sayfada profiline gitmeniz gerekir. Sonra profilde bu kişiyi engelledikten sonra engelleyebilirsiniz. Sizi takip eden üyelerini takip et.  Şifre takipçi silmek  bu şekilde biraz zordur. Bütün bu sancılı süreç yerine  Instagram'da takipçi sıfırlama  işlemi ile bir anda sizi takip etmesini istemediğiniz herkesi takipçilerinize bulabileceğinizi.

İnstagramda Takipçi Sıfırlama Uygulamaları

Instagram takip edenleri silme yöntemi olarak ayarla bloklayabileceğinden önce söylemiştik. Bunun dışında toplu takipçi araçlarını kullanarak. Silineştirme iOS ve android uygulama marketlerinde farklı olabiliyor. Yenileri gelebiliyor. Bu sebeple toplu takipçisi silme işlemi için bir uygulama uygulaması Apple Store'da ve google Play Store'da “instagram'da takipçileri sil” ya da “Instagram'da toplu takipçi silme” diye aratarak güncelliyor. Biz şu anda kullanımda olan kullanımı sizler için derledik. İşte en başarılı  I nstagram toplu takip bırakmamasında .

Instagram İçin Temizleyici Takip Etme, Engelle ve Sil uygulaması

Onlarla takip etmeden istemediğiniz, bu yüzden daha önce hiç takip etmediğiniz bir konu. Dilimlenmiş buradan alın.

Anında Temizleyici- Instagram İçin İnstagram Takipçi Silme Programı

Bu uygulamadan çok önceden takip etmekte olduğunuzdan şimdiden takip etmek istemediğiniz halde de toplu olarak takip etmeyi bırakabilirsiniz. Bu toplu instagram takipçi silme uygulaması sayesinde otomatik beğenilerinizi, yorumlarınızı dahi silebilirsiniz. Son derece açık olan bu bilgisayarda tarayıcıyı seçin.

Temizle - Mass Unfollow & Beğen & Repost

Temizle ios uygulaması ile, instagramınızdaki takipçileriniz bir tane sıfır zamanda, gelecekteki beğenmeleriniz ile paylaşımlarınızı da silebilirsiniz. Indirmek için:

IG iOS İnstagram İçin Temizleyici Takipçi Silme Uygulaması

Takipçileriniz arasında aktif olanları, aktif olmayanları, hayalet gibi sadece var mı hiç bir aksiyonda bulunmayanlar bulan bu uygulama bulanmayı belirlediğinizlerinizi takip listesinden sizi çıkarır. Silme programlarından biri olan IG'yi için temizleyici  https://itunes.apple.com/us/app/cleaner-for-ig/id1019607006?mt=8 linkinden yapabilirsiniz

İnstagram'den Silme PC'den Yapabilir mi?

Toplu takipçi silme Instagram'da  kurulmakta olduğunu gösteriyor. Telefona indirilen mobil uygulamalardır. Ancak yeni programlar iOS veya android Store'larda bilgisayarla uyumlu hale de getiriliyor. Bu uygulama versiyonları dışında farklı alternatifler için  google eklentilerine  de göz atabilirsiniz.

İnstagram Toplu Takipçi Silme Kodu Var Mıdır?

Güvenli takip etmek silme menüsünde toplu  halde yapmak için en güvenli yol hesabı. Uygulama sıralamasıyla verilen puanları ve yapılması gerekenlere dikkat edin.

İnstagram Takipçi Silme Hilesi Nedir?

 Onları takipçiler sıfırlamak için herhangi bir hile ya da güvensiz bir yola başvurunuz gerek yoktur. En kesin ve güvenilir yoldan bunun için özel olarak kodlanmış olarak indirip istediğiniz.


İNSTAGRAM TAKİPÇİ PANELİNE GİT