Instagram ‘Üzgünüz, isteğinizle alakalı bir Hata oluştu’ Yanılgısı Çözümü

Instagram ‘Üzgünüz, isteğinizle alakalı bir Hata oluştu’ Yanılgısı Çözümü

Popüler sosyal medyalardan bir tanesi olan Instagram platformunda son zamanlarda yaygınlaşan bir kusur mevcut. Giriş yapılmaya çalışıldığında “Üzgünüz, isteğinizle alakalı bir mesele oluştu” biçiminde bir kusur penceresinin çıkması biçiminde karşılaştığımız bu sualin oldukça basit bir çözümü mevcut.

 “Üzgünüz, isteğinizle alakalı bir mesele oluştu” Yanılgısı ve Çözümü
İlk çözüm yolumuz:

Instagram Hesabını Dondurmak


Mobil anlamda giriş yaparken karşılaştığımız bu kusur şayet web ile giriş yaparken karşımıza çıkmıyorsa talihliyiz. Web tarayıcımızdan Instagram giriş yapalım ve hesabımızı dondurup tekerrür giriş yaparak meseleyi çözmek emeliyle şu yolu izleyelim;

1- Buradan hesabımızı geçici dondurabileceğimiz ekrana erişiyoruz.

2- Hesabı kapatma nedeninizi işaretleyip parolanızı girerek hesabınızı dondurmak için lüzumlu butona basınız.

Hesabınız bu noktada geçici olarak donduruldu. Takribî 1-2 saat içerisinde Instagram hesabınıza isteseniz de giriş yapamayacaksınız. 1-2 saat akabinde hesabınıza giriş yapabilir hale geleceksiniz ve giriş yaptığınızda sualin çözüldüğünü göreceksiniz.

3- Bu usulde ikinci bir telefona lüzumunuz olacak. Başka bir telefondan instagram hesabınıza giriş yapın ve ayarlara gidin. İletişimli hesaplardan Facebook profilinizi bağlayın. Ardından hesaptan çıkıp Facebook ile giriş yap alternatifini kullanıp giriş yapın.

Öbür Çözüm Yolları


1- DNS, VPN, Proxy kullanabilirsiniz.

2- Uygulamanıza aktüelleyebilirsiniz veya kaldırıp tekerrür yükleyebilirsiniz.

3- Uygulamanın ayrıntılarından uygulamanın ön hafızasını ve bilgilerini arınabilirsiniz.

Android Telefonlar için %90 çözüm yolu:samsung,htc,vb
1- Paralel Space adlı uygulamayı telefonunuz indirin, uygulama kullanımı oldukça kolay, uygulama içinden instagram’ı seçerek rahatlıkla giriş yapabilirsiniz.


İNSTAGRAM TAKİPÇİ PANELİNE GİT