Smm Panel Nedir? Nasıl Açılır ?

Smm Panel Nedir? Nasıl Açılır ?

SMM PANEL otomatik API sistemi ile çalışan Takipçi satış platformudur.
Bu panellerin en bilindikleri yurtdışı sistemli olanlardır bunlar aylık kiralanmaktadır ve  maliyetli bir sistemdir. Bu panelleri kiraladıktan sonra Yurtdışı veya Yurtiçi herhangi bir bayilik veren internet sitesinin API adresini sitenize entegre edersiniz. Anlaştığınız internet sitesi 1k takipçiyi 5₺ olarak satıyorsa siz kâr etmek için veya nasıl isterseniz o şekilde sitenize istediğiniz fiyatı girersiniz.
Müşteri sizin siteniz üzerinden alışveriş yaptığında aslında arka planda olan siteden yapmaktadır. Tabi Bu işlemlerin gerçekleşebilmesi için  API adresini sitenize eklediğiniz panelde sizin bir bakiyeniz olmalı. Yani anlaştığınız internet sitesine bakiye yüklemelisiniz ki müşteri alışveriş yaptığında işlemler gerçekleşsin. Müşteriniz takipçi gönderdiğin de sizin anlaştığınız siteden bakiyeniz eksilir.
Bir de Kredi kartı ile ödeme almak isteyenler sitesine sanal pos eklemelidir. Ancak bir çok firma yeni açılan sitelere sanal pos vermemektedir. bu yüzden ilk aşamada sadece hesaba havale/Eft seçenekleri ile çalışmak zorunda kalabilirsiniz. 


İNSTAGRAM TAKİPÇİ PANELİNE GİT