Twitter’da RetWeet Arttırmanın Ucuz Ve Hızlı Yolu
Twitter’da RetWeet Arttırmanın Ucuz Ve Hızlı Yolu

Twitter’da RetWeet Arttırmanın Ucuz Ve Hızlı Yolu

‘’Retweet’,  Twitter’da beğeni özelliğinin önüne geçen ve profillerde sayısına oldukça dikkat edilen bir paylaşım butonudur. Söz konusu sosyal medyada kullanıcı, kendine özgü düşüncesini paylaşır ve aynı düşünceye sahip diğer kullanıcılar ‘’retweet’’ ederek paylaşımın kendi sayfalarında görünmesini sağlarlar. Bu durum hem paylaşım yapan kullanıcının daha geniş kitleye ulaşmasını sağlar, hem de özgün fikir ürettiği düşüncesi ile takipçi sayısının artışına neden olur.
Çoğu zaman, kişinin sadece yakın çevresi yoluyla istediği retweet sayısına ulaşması kolay değildir. Bu sayı az olduğu takdirde, başkaları tarafından fikirlerine değer verilmediği izlenimi ortaya çıkacaktır. Bu izlenimi ortadan kaldırmak ve profili daha saygın bir hale getirmek ise güncel bir şekilde sağlıyor olduğumuz hızlı ve güvenli bir hizmet ile mümkündür.
 

Bu hizmet, gerçek profiller yardımıyla kullanıcının istediği kadar twitter retweet kazanmasına yardımcı olur. Profilinde herhangi bir reklam yayınlanmaz ve bu hizmeti aldığı başkaları tarafından anlaşılmaz. Retweet’in hangi gönderiye yapılacağı ve sayısının ne kadar olacağı, kişinin isteği doğrultusunda belirlenir.  Bu işlem hızlı bir şekilde gerçekleştirilirken, kişinin profil gizliliği güven içinde kalır ve şifre talebi yapılmaz.  Şifresiz bir şekilde gerçekleştirilen bu işlem ve yüksek müşteri memnuniyeti,  günden güne sunulan bu hizmete talebi arttırmaktadır.  Üstelik son derece ekonomiklik ve uygun fiyat prensibi ile hareket etmek, 1000 adet fiyatını 30 TL’ye kadar düşürmüştür. www.sanaltakipci.com


 


İNSTAGRAM TAKİPÇİ PANELİNE GİT