Yotube abone hilesi
Yotube abone hilesi

Yotube abone hilesi

Youtube, günümüzde çeşitli video içeriklerin hazırlanıp yüklenmesine ve böylece insanların o videoları izlemesine yaramakta olan bir video platformudur. Her gün milyonlarca kişinin aktif bir şekilde yer aldığı bu platform sayesinde para kazananlar bile bulunmaktadır. Youtube üzerinden para kazanabilmek adına öncelikli olarak bir Youtube kanalına ihtiyaç bulunmaktadır. Bu kanal üzerinden istediğiniz videoları yükleyerek, para kazanmaya açık bir hale getirerek, kazanç sağlayabilmek mümkündür. Ancak unutulmaması gereken bir şey vardır, o da kanalınızın bir ADSENSE hesabına bağlı olmasıdır. Böylelikle video üzerinden kazandığınız paralar ADSENSE hesabınıza aktarılacak ve ay sonunda kazandığınız parayı, banka hesabınıza transfer edebilirsiniz.

Youtube kanalınıza ne tür video yükleyeceğiniz konusunda sıkıntı yaşıyorsanız sizlere tavsiyemiz, siz Youtube üzerinden hangi videoları eğlenceli veya keyifli buluyorsanız, o tür videolar yüklemeniz olacaktır. Tüm bunların yanı sıra videolarınızın binlerce veya milyonlarca insana ulaşabilmesi adına kanal abone sayısının fazla olması gerekmektedir. Bunun için dilerseniz doğal yöntemler ile kanalınızı büyütebilir, dilerseniz de Youtube abone hilesi yöntemi ile kanalınıza abone çekebilirsiniz. Sizde hemen kendinize bir Youtube kanalı açarak, bu kanalı abone hilesi yöntemi ile büyütebilir ve videolarınızın daha çok izlenmesini sağlayabilirsiniz. Youtube’dan para kazanabilmek için önemli olan bir diğer konu ise şüphesiz videolarınıza gelen beğeni sayılarıdır. Beğeniler ne kadar yüksek olursa, yüklediğiniz videolar insanlara daha kolay ulaşacaktır. Videolarınız kaliteli ise zaten beğeni sayıları oldukça yüksek olacaktır. Ancak bu beğeni sayılarını siz hile yöntemi ile de arttırabilirsiniz. Youtube beğeni hilesi sayesinde, videolarınıza binlerce beğeni alabilir ve böylece videolarınızın daha ön planda olmasını sağlayabilirsiniz.

Youtube’da videolarınız ne kadar fazla izlenirse, diğer insanlara ulaşabilme şansınızda bir o kadar artacaktır. Böylelikle videolarınızın izlenme sayıları milyonlara ulaşacak ve abone sayısı kendiliğinden artış gösterecektir. Youtube’a yüklediğiniz videoları baştan savma yapmak yerine özenerek hazırlamanız durumunda, başarının kendiliğinden geleceğini asla unutmamalısınız. Buna ek olarak, videolarınızın daha fazla izlenme almasını sağlamak adına, Youtube izlenme hilesi yöntemini kullanabilir, böylelikle daha kısa bir sürede binlerce kişiye ulaşabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Bu tür hileler, kanalınıza herhangi bir zarar vermemektedir. Aksine kanalınız için oldukça önemli yöntemlerdir. Sizlerde bu yöntemleri kullanaraktan kanalınızı hızlıca geliştirebilir ve bu kanal üzerinden kazandığınız paraları oldukça arttırabilirsiniz.

Tüm bu nların yanı sıra videolarınıza gelen yorum sayıları da, doğrudan videolarınızın daha çok insana ulaşmasını sağlayan ayrı bir faktördür. Olumlu veya olumsuz videolarınıza gelen yorumlar, o videonuzun çok kısa bir sürede milyonlarca kişinin ana sayfasına veya önerilen videolar kısmında görülecektir. Bunun nedeni ise Youtube’un bu tür fikirlere oldukça önem vermesinden kaynaklanmaktadır. Eğer her videonuza yorum yazdırabilecek bir kitleniz bulunuyorsa, hiç düşünmeden uygulamalısınız. Ancak böyle bir imkanınız bulunmuyor ise Youtube yorum hilesi yöntemini kullanmalı ve bu şekilde videolarınıza binlerce yorum alarak, kanalınızın ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Unutmamalısınız ki Youtube’da sayılan tüm bu faktörler oldukça önemli birer maddelerdir. Bu maddeleri uygulamanız durumunda kanalınızın binlerce veya milyonlarca abone sahip olacak ve böylelikle Youtube üzerinden kazandığınız para kat ve kat artacaktır.

Youtube üzerinde para kazanmakta olan kitle, genellikle genç kesimden oluşmaktadır. Ancak buna rağmen yine de 50 yaşındaki insanların bile Youtube üzerinde kanalının bulunduğunu ve bu kanal üzerinde aylık milyarlar kazandığını unutmamanız gerekmektedir. Kanalınızı ilk kurduğunuz andan itibaren sabır oldukça önemlidir. Kanalınızın hemen ön plana çıkmasını ve yüklediğiniz videoların hemen binlerce kez izlenmesini düşünmemeniz gerekmektedir. Yılmadan ve pes etmeden Youtube’a yükleyeceğiniz özgün ve kaliteli videolar, sonraki zamanlarda sizin için bir ekmek kapısı olarak geri dönüş sağlayacaktır. Sizin öncelikli olarak yapmanız gereken kanalınızın hangi içeriğe sahip olduğunu belirlemek olacaktır. Bilmelisiniz ki, kanalınız tek bir konu üzerinden ilerlemelidir. Kanal içerisinde bir oyun videosu, bir teknoloji videosu ve bir belgesel videosu gibi videoların olması durumunda, o kanal üzerinden para kazanmanız oldukça zor olacaktır. Örnek olarak bir oyun kanalı oluşturabilir ve sadece oyunlar ile alakalı videolar çekerek kanalınıza yüklemeniz, size daha çok abone ve dolayısı ile daha çok para kazandıracaktır.


İNSTAGRAM TAKİPÇİ PANELİNE GİT