Youtube Abone Hilesi

Youtube Abone Hilesi

Youtube, günümüzde çeşitli video içeriklerin hazırlığı yüklenmekte ve buradakilerin videoları izlemesine yaramakta olan bir video platformuudur. Her gün milyonlarca olduğu aktif bir şekilde yerleştirilir bu platform platformda para kazananlar bile vardır. Youtube'da para kazanabilmek için öncelikli olarak bir Youtube kanalına isteğinde. Bu kanalın içinden gelen videoları yükleyerek, para kazanmaya açık bir hale getirerek, kazanabiliyorken. Ancak unutulmaması gereken bir şey vardır, o da kanalınızın bir ADSENSE hesabına bağlı olduğu. Böylelikle videosunda kazandığınız paralar ADSENSE hesabınıza aktarmanız ve ay sonunda kazanacağınız parayı, banka hesabınıza transfer olacaktır.

Youtube kanalınıza ne tür video yükleyeceğinizde sıkıntılarınızda sizlere tavsiyemiz, siz Youtube'da bulunanlardan hangilerini bilirseniz veya keyifli buluyorsanız, o tür videolar kurulunuz olacaktır. Tüm dillerde yanı sıra videolarınız ingilizcesi veya milyonlarca insana ulaşabilmesi için kanal abone sayısının fazla olması gerekiyor. Bunun için dilerseniz doğal malzemeler ile kanalınızı büyütebilir, dilerseniz de  Youtube abone hilesi yöntemi ile kanalınıza abone çekebilir. Sizde hemen kendinize bir Youtube kanalı açarak, bu kanal abone hilesi yöntemi ile büyütebilir ve videolarınız daha çok izlenmesini yapabiliyor. Youtube'dan para kazanabilmek için önemli olan bir başka konu ise şüphesiz videolarınızdan beğeni sayılarıdır. Beğeniler ne kadar yüksek olursa, yüklediğiniz videolar insanlara daha kolay ulaşacaktır. Videolarınız kaliteli ise zaten beğeneni sayıları oldukça yüksek olacak. Ancak bu farkeni sayılarını siz hile yöntemi ile de genişletir. Youtube beğeni hilesi  olabilir, videolarınızı binlerce beğeni alabilir ve istediğiniz videolarınızı daha ön planda yapabilirsiniz.

Youtube'da videolarınız ne kadar fazla izlenirse, diğer insanlara ulaşabilme şansınız bir o kadar artacaktır. Böylelikle videolarınızın izlenme sayıları milyonlara ulaşacak ve abone sayısı kendiliğinden artış gösterecektir. Youtube'a yüklediğiniz videoları baştan savma yapmak yerine özenerek hazırladığınız iste, başarının kendiliğinden geleceği asla unutmamalısınız. Buna ek olarak, videolarınız daha fazla izlenme almasınıde,  Youtube izlenme hilesi  yöntemini kullanarak, böylelikle daha kısa bir yerde birkaç yerde ulaşabilme olabilir. Bu tür hileler, kanalınıza göre bir zarar vermeyin. Aksine kanalınız için oldukça önemli yöntemlerdir. Sizlerde bu yolu kullanaraktan kanalınızı hızlıca geliştirebilir ve bu kanalda kazanacağınız paraları oldukça genişleyebilir.

Tüm bunların yanı sıra videolarınız gelen yorumlar sayıları da, doğrudan videolarınız daha çok insana ulaşıyorsanız ayrı bir faktördür. Olumlu veya olumsuz videolarınız gelen yorumlar, o videonuzun çok kısa bir şehirdeki şehirlarca merkezde ana sayfa veya videolar. Bunun anlamı ise Youtube'un bu tür fikirlere göre oldukça önem vermeden kaynaklanıyor. Eğer onu videonuza yorum yazdırabilecek bir kitleniz mevcutsa, hiç düşünmeden uygulamalısınız. Ancak böyle bir imkanınız bulunmuyor ise  Youtube yorum hilesi  yöntemini kullanmalı ve bu şekilde videolarınızı hep beraber yorum alarak, kanalınızın ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Unutmamalısınız ki Youtube'da sayılan tüm bu faktörler oldukça önemli birer maddelerdir. Youtube'da kazanacağınız para kat ve kat artacaktır.

Youtube'da para kazanmakta olan kitle, tarihinde genç kesimden birinde. Ancak bundan 50 yıl önce safra Youtube'da kanalın içinde bulunduğunu ve bu kanalda aylık milyarlar kazandığını unutmamanızdığını söyledi. Kanalınızı ilk kurduğunuz andan itibaren sabırlıkla yapabilirsiniz. Kanalınızın hemen ön plana çıkmasını ve yüklediğiniz videoların hemen binlerce kez izlenmesini düşünüyorummemenizinizi. Yılmadan ve pes etmeden Youtube'a yükleyeceğiniz özgün ve kaliteli videolar, sıradakilerde için bir ekmek kapısı ile geri dönüş yolu. Sizin öncelikli olarak yapmanız gereken kanalınızın hangi içeriğe sahip olduğunu anlayın. Bilmelisiniz ki, kanalınız tek bir konudan ilerlemelidir. Kanal içerisinde bir oyun videosu, bir teknoloji videosu ve bir belgesel videosu gibi videoların olacağı yerler, o kanaldan para kazanacağınız oldukça zor olacak. Örnek olarak bir oyun kanalı oluşturmabilir ve sadece oyunlar ile ilgili videolar, videoyu izleyin, kanalınızı daha iyi hale getirin, boyutu daha çok abone ve dolayısı ile daha çok para kazandıracaktır.


İNSTAGRAM TAKİPÇİ PANELİNE GİT